ЗАВРШЕНО ЈЕСЕЊЕ ФУДБАЛСКО ПРВЕНСТВО ЗА ОКРУГ И ГРАД ПИРОТ

Током прошлог и овог викенда завршена су такмичења у Пиротској Окружној лиги и Градској лиги Пирота.У последњем колу Окружне лиге дерби утакмица одиграна је у Држини измећу Победе из Држине и Звезде из Блата.По сунчаном и прелепом времену на Стадиону Радивоје Здравковић Бас у Држини, госи из Блата добили су утакмицу резултатом 2:1 и освојили титулу јесењег првака Окружне лиге.Све утакмице како у затвореном тако и у на отвореном игране су без публике,уз обавезно ношење маски,места за паркираење око терена на дужини од око два километара није било,а дерби ова два клуба пратили су љубитељи фудбал из Пирота и околине.Утакмица је била права првенствена дез и једног инцидента што се ретко дешава на оваквим утакмицама.Домаћи су повели голом број 10 Драгише Красића у 20 мунуту,а играч број 17 Звезде Блато Ненад Јоцић изједначио у 55 минути и постигао водећи гол у 90 минуту за Звезду и донео титулу Јесењег првака Округа.Судиска тројка на висини задатка са главним судијом Стефаном Ћирићем и помоћницима Анђелом Велев и Александром Стојановићем.Овом победом Звезда Блато освојила је прво место у Окргу са освојених 23 бода.Други је Гњилан са 19 бода,Трећи Владимир Дурковић 17.Четрврта Победа са 15,Пети Спартак 15,Шеста Жељуша 13 бода,Седми Драгош 12,Осми Задругар са 10 бода,Девети Напредак са 9 бода,Десетта Младост 6 бода и Једанаеста Слога са 6 бода.У Градској лиги Пирота прво место освојила је Слобода са 19 бода,Други је Борац са 16 бода,Треи Темац са 15,Четврти Нишавац са 11,Пети Ронго Сити са 10 бода,Шеста Локомотива 5 бодова,Седми Велики Суводол са 3 бода и последњи Осми Младост са 1 бодом.