Struktura Fudbalskog Saveza pirotskog okruga 2019-2023

Rukovodstvo FS pirotskog okruga 2019 – 2023.

Predsednik: Vidojko Panajotović

Potpredsednik: Vladica Tošić

Generalin sekretar: Svetomir Đorđević

Tehnički sekretar: Svetomir Đorđević


Izvršni odbor:

Vidojko Panajotović

Vladica Tošić

Saša Ilić

Stefan Ćirić

Marko Stojanović

Miroslav Mitić

Slavoljub Manoilov


Nadzorni odbor:

Predsednik: Dejan Panić

Član: Nenad Đorđević

Član: Dragan Janković


Stručna strukovna organizacija sudija

Dalibor Veljković, predsednik


Stručna strukovna organizacija trenera

Saša Ilić, predsednik


Komesar za takmičenje FS Pirotskog okruga

Siniša Ranđelov


Komesar za suđenje

Dalibor Veljković


Delegiranje službenih lica-delegata

Siniša Ranđelov


Disciplinski sudija Gradske fudbalske lige Pirot

Saša Ristić


Sekretarijat

Vidojko Panajotović

Vladica Tošić

Svetomir Đorđević


Delegati Skupštine Okruga su:

Vidojko Panajotović

Vladica Tošić

Siniša Nikolić

Dejan Panić

Boban Kostić

Miroslav Mitić

Sreten Dojčinović

Nenad Đorđević

Miljan Đorđević

Ljubiša Ristić

Slavoljub Manoilov

Ljubiša Takov

Vasil Taškov

Marko Stojanović

Tiosav Pešić

Dragan Janković

Zoran Nikolić

Milan Tošić

Milan Rančić

Saša Popović

Miladin Miladinović

Stefan Ćirić

Saša Ilić

 

Komisije FS Pirotskog okruga


Stručni savet (odbor)

Vidojko Panajotović

Vladica Tošić

Svetomir Đorđević

 

Disciplinska komisija

Dragan Janković

Radovan Ignjatović

Sreten Dojčinović

 

Komisija za zdravstvenu zaštitu

Vojkan Rančić

Miljan Ćirić

Sreten Dojčinović

 

Komisija za bazični fudbal

Goran Vasić

Milan Tošić

Bratislav Mitrović

 

Komisija za popis imovine i stvari

Sreten Dojčinović

Rade Ignjatović

Nenad Đorđević

 

Komisija za mali fudbal (futsal)

Milan Tošić

Marko Stojanović

Ljubomir Filipov

Komisija za takmičenje

Siniša Ranđelov

Saša Ristić

Svetomir Đorđević

 

Komisija za informisanje

Borivoje Petrović

Slobodan Jovanović

Milan Paunović

 

Komisija za žalbe

Dragan Janković

Srten Dojčinović

Paunović Milan

 

Komisija za ženski fudbal

Miladin Miladinović

Saša Ilić

Marko Stojanović

 

Komisija za bezbednost

Srđan Pešić

Siniša Nikolić

Milan Rančić

Komisija za prijem terena

Svetomir Đorđević

Saša Ristić

Siniša Ranđelov

 

Komisija za pravna pitanja

Nenad Đorđević

Dragan Janković

Dejan Panić

 

Komisija za finansije i marketing

Vladica Tošić

Milan Milosavljević

Svetomir Đorđević

 

Komisija za školski fudbal

Dragan Cvetković

Dragan Jovanović

Nemanja Cvetković

 

Komisija za van. ublažavanje kazni

IO FS Grada Pirota